Eventy

Eventy-Imprezy-Koncerty-Atrakcje

Ice Festiwal Tonale Ponte di Legno

Od stycznia do marca  organizowane są koncerty Ice Music Festiwal. Jest to Festiwal muzyczny w wyjątkowym teatrze lodowym o międzynarodowej renomie.Koncerty odbywają się w czwartki i soboty i niedziele. Wybierz wydarzenie, na które chciałbyś pójść kup bilety i przeżyj emocje związane z Muzyką Lodową na wysokości 2600 metrów nad poziomem morza.

Lodowisko

Lodowisko Ponte di Legno

Lodowisko w Passo del Tonale  to lodowisko zewnętrzne, która pozwala jeździć dookoła podziwiając krajobrazy. Bliskość stoków pozwala zdjąć narty i bezpośrednio jeździć! Dostępny jest także Bar na miejscu.

Pattinaggio Passo Tonale Bar Chalet Savoia
Tel. 0364 91340
Godziny otwarcia: codziennie w godzinach 9.00–20.00

Lodowisko położone jest w Ponte di Legno. Jest to lodowisko zewnętrzne .Tutaj dorośli i dzieci mogą bawić się w otoczeniu pokrytych śniegiem gór. Przed stokami narciarskimi znajduje się również bar.

Pattinaggio Bar Brescia, Ponte di Legno
Tel. 0364 91504
Godziny otwarcia: codziennie od 9.00–18.30 i 20.30–23.00

Lodowisko Tonale

Wycieczki Helikopterem

Skorzystaj z okazji i wybierz się  na wycieczkę helikopterem z lądowiska dla śmigłowców  w Tonale!! Niezapomniane wrażenia, w których możesz podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy. Zrobić niesamowite zdjęcia i cieszyć się emocjami z jazdy, która na zawsze pozostanie w twoich wspomnieniach i wspomnieniach twoich przyjaciół. Lot trwa 17 minut dla maksymalnie 5 osób
Wycieczkę organizuje firma ELIMAST 
Telefon: 335 265341
E-mail: maffeo@elimast.it

atrakcje i wydarzenia w tonale ponte di legno

Fat Bike

Fat bike

W Passo Tonale są dwa stoki specjalnie zarezerwowane dla Fat Bikes ( jazdy na rowerze o szerokich kołach) W Valbiolo oraz pista Tonalina, który z Tonale prowadzi prosto do przystanku pośredniego kolejki linowej.

Fat Bikes mają bardzo duże koła, dlatego są idealnym sposobem na odkrywanie górskich szlaków na śniegu. Na stoki są odpowiednie dla każdego, od początkujących do ekspertów, dzięki czemu można korzystać z doświadczeń na własną rękę lub zarezerwować wycieczkę w towarzystwie przewodnika Tecnobike lub Freelance

Tecnobike
Telefon: 320 0127533

Wycieczki skuterem śnieżnym

Skuter śnieżny tonale

Istnieje możliwość skorzystania z wycieczki skuterem śnieżnym  w regionie Ponte di Legno i Tonale. Można także wynająć skuter śnieżny na własną rękę i jeździć w specjalnie przygotowanych torach. Organizowane są także wycieczki skuterami śnieżnymi w Tonale i Ponte di Legno.

Przeżycie prawdziwej przygody w otoczeniu bieli śniegu pozostawia naprawdę niezapomniane wspomnienie, a między prędkością i ciszą poza trasą każdy może delektować się innym aspektem zimy z dreszczykiem emocji i adrenaliny daleko od bardziej popularnych tras.

Sprawdź ofertę 

Wycieczki na rakietach śnieżnych

Rakiety śnieżne w Ponte di Legno i Tonale jest to alternatywny sposób na zwiedzanie ośnieżonych gór w tych dwóch cudownych regiów w północnych Włoszech.  Spacery w rakietach śnieżnych są idealne dla tych, którzy nie jeżdżą na nartach lub po prostu chcą poznać góry w wolnym tempie.

W obszarze Pontedilegno-Tonale między Lombardią a Trentino znajduje się wiele lasów i dolin, które idealnie nadają się na wycieczki w rakietach śnieżnych . W regionie narciarskim Pontedilegno-Tonale znajduje się ponad 20 tras do wędrówek w rakietach śnieżnych : możesz wybrać, który z nich zrobić, w zależności od charakterystyki trasy i możliwości

Wycieczki Ponte di Legno

Psie zaprzęgi

psie zaprzęgi tonale

W Ponte di Legno i Tonale można nauczyć się jeździć na sankach ciągniętych przez psy w otoczeniu dzikiej przyrody Alp. W obszarze narciarskim Pontedilegno-Tonale znajduje się Scuola Italiana Sleddog , prestiżowe centrum szkolenia psich zaprzęgów z husky alaskańskim i syberyjskim oraz samojedami, które są uznawane na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Dorośli i dzieci mogą jeździć na sankach prowadzonych przez psy syberyjskie otoczone lasami i połaciami śniegu.Szkoła oferuje fantastyczne inicjatywy dla tych, którzy szukają wyjątkowego i szczególnego doświadczenia podczas zimowych wakacji, a także lekcje dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tym konkretnym sporcie.

Szkoła:  Scuola Italiana Sleddog Pontedilegno-Tonale
Tel. 0364.92231

Snow Kiting

Wypróbuj kitesurfing w Passo Tonale : daj się porwać wiatrom na śniegu i dowiedz się wszystkiego o tym fascynującym sporcie z całkowitym bezpieczeństwem. Pomogą Ci instruktorzy ze szkoły kitesurfingu Nikite Snow : wystarczy podążać za wiatrem, cieszyć się świeżym śniegiem i adrenaliną związaną z tym sportem.

NIKITE SNOW KITING SCHOOL

E-mail: info@nikite.it

Tel: 327 2041363

Snow Kiting

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729