Hotel Chalet Alpino

SKIPASS W CENIE
Hotel Chalet Alpino
Hotel Chalet Alpino

Hotel Chalet Alpino położony jest bezpośrednio na trasie narciarskiej Tonalina/Pegra. Składa się z 23 funkcjonalnie wyposażonych pokoi z toaletą i telewizorem. Do dyspozycji gości jest darmowy parking, przechowalnia nart oraz bar i restauracja. Wyżywienie w formie HB, czyli śniadania i obiadokolacja zapewnia jeden z najlepszych hoteli w tym regionie - Delle Alpi 4****. Dodatkowo w hotelu jest bezpłatne WiFi i balkon.

 • Skipass
 • Blisko stoku
 • Smaczne posiłki
 • Skibus
Szkolenia Rossignol Dojazd własny Transport autokarem Wypożyczalnia nart
Opinie
CENA DOROSŁY: 1814 zł
CENA JUNIOR: 1360 zł
CENA DZIECKO DO LAT 8: 760 zł

Hotel Chalet Alpino

Hotel Chalet Alpino położony jest bezpośrednio na trasie narciarskiej Tonalina/Pegra. Składa się z 23 funkcjonalnie wyposażonych pokoi z toaletą i telewizorem. Do dyspozycji gości jest darmowy parking, przechowalnia nart oraz bar i restauracja. Wyżywienie w formie śniadania i obiadokolacji z regionalnymi potrawami oraz barem sałatkowym zapewnia jeden z najlepszych hoteli w tym regionie Delle Alpi 4****. Dodatkowo w hotelu jest bezpłatne WiFi i balkon.


 Dojazd: autokarem de lux z Polski  Lokalizacja: 300 metrów od stoku  Parking: tak  Przechowalnia nart: dostępna  Posiłki: wyżywienie HB (śniadanie, obiadokolacja)  Łazienka: prywatna w każdym pokoju z wanną lub z prysznicem  Sypialnia: szafa lub garderoba Usługi i rozrywka: w pobliżu są restauracje i dyskoteka, TV Centrum wellness: niedostępne  Internet: dostępny Zwierzęta: akceptowane za dodatkową opłatą


Pokój 1 osobowy

Mały pokój dla jednej osoby bez prywatnej łazienki wyposażony w telewizor oraz jedno pojedyncze łóżko. Łazienka z prysznicem oraz WC.

Udogodnienia: TV, Wi-Fi, parking

  1 łóżko pojedyncze 


 Pokój 2 osobowy

Funkcjonalny pokój dla dwóch osób z jednym łóżkiem małżeńskim  lub dwoma pojedynczymi, telewizorem oraz prywatną łazienką. Łazienka z prysznicem oraz WC.

Udogodnienia: TV, Wi-Fi, parking

  1 duże łóżko podwójne   lub   2 łóżka pojedyncze


  Pokój 2 + 1 

Funkcjonalny pokój dla trzech osób z jednym łóżkiem małżeńskim i jedną łóżkiem jednoosobowym, telewizorem oraz prywatną łazienką. Łazienka z prysznicem oraz WC.

Udogodnienia: TV, Wi-Fi, parking

  1 duże łóżko podwójne 

  1 łóżko pojedyncze


Pokój 2 + 2

Funkcjonalny pokój dla czterech osób z jednym małżeńskim łóżkiem i łóżkiem piętrowym, telewizorem oraz prywatną łazienką. Łazienka z prysznicem oraz WC.

Udogodnienia: TV, Wi-Fi, parking

  1 duże łóżko podwójne 

 1 łóżko piętrowe 


 Pokój 3 osobowy

Funkcjonalny pokój dla trzech osób z jednym małżeńskim łóżkiem oraz jednym pojedynczym, telewizorem oraz prywatną łazienką. Łazienka z prysznicem oraz WC.

Udogodnienia: TV, Wi-Fi, parking

  1 duże łóżko podwójne 

  1 łóżko pojedyncze


Pokój 3 + 2

Funkcjonalny pokój dla pięciu osób z jednym małżeńskim łóżkiem, jednym łóżkiem pojedynczym, dostawką w formie łóżka piętrowego, telewizorem oraz prywatną łazienką. Łazienka z prysznicem oraz WC.

Udogodnienia: TV, Wi-Fi, parking

  1 duże łóżko podwójne 

  łóżko piętrowe 

  1 łóżko pojedyncze


 Pokój 4 osobowy

Funkcjonalny pokój dla czterech osób z jednym łóżkiem podwójnym oraz dwóch łóżek pojedynczych. Łazienka z prysznicem oraz WC.

Udogodnienia: TV, Wi-Fi, parking

  1 duże łóżko podwójne 

  2 łóżka pojedyncze


 Pokój 4 + 2

Funkcjonalny pokój dla sześciu osób z łóżkiem podwójnym, dwoma łóżkami pojedynczymi i z dostawką w formie łóżka piętrowego. Łazienka z prysznicem oraz WC.

Udogodnienia: TV, Wi-Fi, parking

  1 duże łóżko podwójne 

  2 łóżka pojedyncze

  1 łóżko piętrowe 


  Pokój 5 + 1 

Jest to pokój przeznaczony dla sześciu osób. Składa się z części wypoczynkowej z rozkładaną kanapą, sypialni z łóżkiem małżeńskim i z dwoma łóżkami pojedynczymi oraz wnęki z łóżkiem piętrowym. Łazienka z prysznicem oraz WC.

Udogodnienia: TV, Wi-Fi, parking

  1 duże łóżko podwójne 

  1 łóżka pojedyncze

  1 rozkładana sofa 

Dojazd do BardonecchiaDojazd

 • Lotnisko w Bergamo oddalone o 130 km
 • Autokarami z Polski z firmą Winterevent

Lokalizacja

 • 300 metrów od stoku narciarskiego

Parking BardonecchiaParking

 • Dostępny

Wi-FIInternet

 • Dostępne WiFi

Dodatkowe

 • Gniazdko koło łóżka
 • Prywatne wejście
 • Ogrzewanie
 • Wyżywienie HB

RekreacjaRekreacja 

wanna Łazienka

 • Toaleta
 • Prysznic
 • Prywatna łazienka

sklepySklepy

 • w bliskiej odległości od hotelu

JedzeniePosiłki

 • Bar
 • Restauracja
 • Wyżywienie HB

Ponte di Legno

Region Narciarski Ponte di Legno

Jest to region narciarski położony pomiędzy Trengino i Lombardią. Znajduje się na wysokości od 1121m do 3000m nad poziomem morza.  Obszar Ponte di Legno obejumje 4 obszary narciarskie, które razem połączone posiadają 41 stoki, 28 wyciągów narciarskich, w których każdy narciarz znajdzie coś dla siebie. W Ponte di Legno znajdziemy stoki narciarskie,które przechodzą przez sosnowe i świerkowe lasy, w których każdy narciarz znajdzie stok odpowiadający jego umiejętnościom. Stoki narciarskie Ponte di Legno połączone są z stokami Temu, Passo Tonale i Presena. Jest to duży obszar narciarski o długości 100km tras narciarskich!

Ponte di Legno narty
Ponte di Legno narty

Tasy w Ponte di Legno znajdują się na wysokości 2120m-1121m. Mieszczą się tutaj bardzo dobrze przygotowane trasy czerwone i czarne, które rozpościerają się wśród lasów iglastych. Dodatkowym atutem jest to iż, trasy są bardzo szerokie co stanowi bardzo duży plus tego regionu narciarskiego. Ponte di Legno jest to piękne, stare miasteczko, ze ślicznym rynkiem i stylowymi pensjonatami.

Tonale 

Region Narciarski Tonale

Tonale znajduje się u stóp lodowca Presena 3.000 metrów nad poziomem morza.W Tonale znajduje się 100km tras narciarskich. Można zjeżdżać na nartach nawet późną jesienią i wiosną. Znajduje się tutaj 30 najnowocześniejszych wyciągów. W Tonale znaleźć możemy  czarną trasę Paradiso . Jest to najdłuższy i najbardziej emocjonujący zjazd w całym alpejskim rejonie. Tonale to również jedno z ulubionych miejsce treningowych mistrzów narciarstwa – zarówno alpejskiego jak i klasycznego.

Tonale
Tonale

Większość wyciągów w Tonale to nowoczense kanapy bezpieczne dla dzieci i niedoświadczonych narciarzy. Dodatkową atrakcją jest kolejka linowa prowadząca na lodowiec Presena 3067m, skąd rozpościera się piękna panorama. W Tonale mamy możliwość jeżdżenia na nartach bezpośrednio z hotelu i z powrotem, ponieważ apartamenty znajdują się bezpośrednio na stoku.

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729